Головна  →  Новини  →  12 жовтня 2023

Об’їзди тривають: комісія обстежила Солом’янський район

Об’їзди тривають: комісія обстежила Солом’янський район

 

Комісія, що відповідає за проведення осіннього місячника з благоустрою, продовжила свою роботу і сьогодні була на обстеженні Солом'янського району. Проблеми типові: несвоєчасне вивезення великогабаритного та побутового сміття, покинуті старі гаражі біля прибудинкових територій, занедбані дитячі майданчики та купи листя. Про це повідомив директор Департаменту територіального контролю міста Києва Михайло Буділов.


«Разом з іншими членами комісії ми пройшлися по подвір'ях. Деякі прибудинкові території засмічені, також траплялись локації, де починає формуватися сміттєзвалища, і це відбувається практично під вікнами будинків. Зауважив, що зазвичай такі захаращені місця з’являються біля покинутих будівель, гаражів. На виявлених сьогодні подібних локаціях доручив демонтувати контейнери та гаражі, адже просто прибрати накопичене сміття не вирішує проблему в корені», – зазначив Михайло Буділов.

Він додав, що під час виїзного обстеження звернули увагу фахівців ШЕУ на санітарний стан узбіччя та зупинкових комплексів. Не всі зупинки громадського транспорту перебувають у задовільному стані, є розкидане сміття, недопалки та опале листя. Балансоутримувачі мають своєчасно прибирати свої території.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку