Головна  →  Новини  →  15 червня 2017

У Києві відкрився сквер Дружби народів України – Азербайджана

У Києві відкрився сквер Дружби народів України – Азербайджана

До Дня Національного Спасіння Азербайджанського Народу київський голова відкрив сквер Дружби народів України – Азербайджана, що на перетині бульвару Дружби Народів та вул. Курганівської.

«Територія даного скверу багато років була захоплена безвідповідальними підприємцями, які вели прибутковий автомобільний бізнес в обхід міського бюджету. З 2014 року спільними зусиллями київської влади та правоохоронних органів дана земельна ділянка була повернена до власності громади м. Києва. Та за численними зверненнями мешканців прилеглих будинків було створено посеред метушливого мегаполісу ще одну київську зелену оазу» - зазначив перший заступник директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Тарас Панчій.

У ході виїзної наради за участю міського голови також було перевірено стан стадіону «Старт». Наразі триває процес повернення даного стадіону від  нечесного інвестора до комунальної власності міста.  До моменту узгодження усіх юридичних питань вже розроблено проект реконструкції. До кінця весни 2018-го року заплановано завершення усіх робіт. У процесі обговорення благоустрою стадіону виникла ідея встановити на території меморіал пам’яті футболістів. Адже у 1942 році на цьому легендарному стадіоні відбувся футбольний «Матч смерті» між командою київських футболістів та німецькою «Flakelf». Ціною перемоги стало життя та свобода київських футболістів, які не піддалися окупантові.

«У ході реконструкції стадіону заплановано облаштування дитячого та спортивного майданчиків, додаткових місць для паркінга, можливо підземного, збільшення кількості місць на трибунах для вболівальників, озеленення прилеглої території тощо» - зауважив Тарас Панчій. 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку