Головна  →  Новини  →  28 вересня 2023

Біля станції метро «Лук’янівська» та «Дорогожичі» будуть демонтовані МАФи

Біля станції метро «Лук’янівська» та «Дорогожичі» будуть демонтовані МАФи

 

Чергове засідання Комісії з питань розміщення тимчасових споруд відбулось у сквері біля станції метро «Шулявська». Ця локація була звільнена від МАФів, а на їх місці створено громадський простір. Михайло Буділов, директор Департаменту територіального контролю міста Києва, повідомив, що наступними об'єктами для перенесення МАФів стануть станція метрополітену «Лук'янівська» та прилеглі вулиці до метро «Дорогожичі».
 
Він розповів, що члени комісії прийняли рішення про перенесення МАФів біля станцій метро «Лук’янівська» та «Дорогожичі». Згідно з рішенням Ради оборони міста Києва проводиться демонтаж МАФів біля станцій метрополітену, що слугують надійним укриттям для громадян. На шести станціях метро вже проведено демонтаж, наступною буде «Лук’янівська». Також, через численні скарги громадян тимчасові споруди буде прибрано на вулицях Дорогожицькій, Щусєва, Олени Теліги та Іллєнка, що знаходяться в околиці станції метро «Дорогожичі». На їх місці проведуть роботи з благоустрою: ремонт покриття тротуарів та озеленення. В основному мешканці були незадоволені через те що МАФи зайняли більшу частину пішохідної зони, унеможливлюють проїзд для авто екстрених служб до подвір’я та залишають по собі багато сміття.  
 
«Провели засідання комісії у новоствореному сквері біля станції метро «Шулявська». Ця локація є показовою для всіх підприємців та жителів столиці щодо політики міської влади. Усі МАФи, що перешкоджають проходу до метро, розміщені на інженерних мережах, заважають мешканцям, які проживають поруч - будуть перенесені або демонтовані, а на їх місці проведено роботи з благоустрою», – зазначив Михайло Буділов.
 
З порядком денним можна ознайомитись за посиланням http://surl.li/lnyor

 
 
  
 
 
Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку