Головна  →  Новини  →  1 вересня 2023

Відбулась нарада у сфері охорони праці

Відбулась нарада у сфері охорони праці

 

Відбулась нарада з метою обговорення шляхів вирішення щодо реалізації державної політики у сфері охорони праці на підприємствах, в установах та організаціях міста Києва, в яких взяли участь фахівці сектору з питань охорони праці Департаменту територіального контролю міста Києва та спеціалісти районних в місті Києві державних адміністрацій.

Зокрема було проаналізовано заходи у сфері охорони праці, які були реалізовані на підприємствах, установах та організаціях протягом І півріччя 2023 року. Обговорили ефективність заходів та визначили позитивну практику, яку доцільно врахувати у подальшїй роботі.

В умовах війни як ніколи важливо докласти максимум зусиль для захисту трудових прав громадян та збереження здоров’я і життя працівників.

Переглянути аналіз виробничого травматизму та професійної захворюваності на підприємствах, в установах та організаціях міста Києва за І півріччя 2023 року можна за посиланням: https://dtc.kyivcity.gov.ua/files/2023/8/15/ohpr.pdf

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку