Головна  →  Новини  →  18 серпня 2023

У столиці запрацював чат-бот для прилаштування тварин

У столиці запрацював чат-бот для прилаштування тварин

 

До Дня безпритульних тварин, 19 серпня, спеціалісти КП "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" створили - Telegram-бот під назвою TinPet. Цей чат-бот призначений для того, щоб допомогти потенційним господарям знайти свого нового домашнього улюбленця з притулку.

Для користування чат-ботом, необхідно відкрити Telegram та знайти його за допомогою пошуку @TinPet_bot. Далі користувачам треба буде зареєструватись та створити обліковий запис. Далі ви можете, як знайти собі домашнього улюбленця, так і допомогти прилаштувати хвостика, розмістивши його дані у боті.

Особливо важливо, що цей сервіс відкритий і для представників інших притулків. Це надає можливість таким установам поширювати інформацію про своїх підопічних через цей чат-бот, що дозволить значно полегшити процес прилаштування тварин.

Чат-бот буде важливим кроком у розв'язанні проблеми безпритульних тварин у Києві. Основними складовими стратегії є вилов тварин, їхня стерилізація та подальша адопція - тобто знаходження для них нових домівок. TinPet допоможе зробити цей шлях простіше,  допомагаючи потенційним власникам знайти ідеального улюбленця з урахуванням їхніх побажань.


На цей час чат-бот перебуває в тестовому режимі, тому один користувач може завантажити не більше 3 анкет. Однак у комунального підприємства є намір зробити TinPet ще кращим, ґрунтуючись на відгуках користувачів. З побажаннями щодо удосконалення бота, можна звертатися на електронну адресу: [email protected].

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку