Головна  →  Новини  →  18 серпня 2023

Відбувся VIP зірковий екопікнік

Відбувся VIP зірковий екопікнік

 

Пройшов закритий захід VIP зірковий екопікнік, який став офіційним відкриттям підготовки до Всесвітного дня прибирання. Захід об'єднав представників держави, бізнесу та медіа. Ця зустріч інфлюенсерів спрямована на підвищення свідомості та привернення уваги максимальної кількості людей до руху за охорону навколишнього середовища та перехід до соціально-екологічного способу життя.

«У результаті військових дій на території України спостерігається екоцид. Відновлення екосистеми займе тривалий час, тому активна участь кожного надзвичайно важлива. Інфлюенсери зібралися разом, щоб популяризувати цю проблематику серед населення. Під час заходу було проведено майстер-класи з сортування відходів, надання першої допомоги та інструктаж з техніки безпеки. Це важлива та актуальна інформація у наших реаліях, яку кожна людина повинна знати. Я вірю, що співпраця між органами влади, громадськістю та молоддю призведе до досягнення ефективних результатів. Це дозволить нам побудувати соціально відповідальне суспільство», - прокоментував Михайло Буділов.

Він закликав взяти участь у Всесвітньому дні прибирання, яке відбудеться 16 вересня 2023 року. У тому числі здійснити цифрове прибирання, адже видаливши зайві дані та розвантаживши центри баз даних, що споживають велику кількість енергії, можна зменшити викиди CO2 в атмосферу.

 

         

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку