Головна  →  Новини  →  12 липня 2023

Від початку року інспектори благоустрою виявили понад майже 19450 порушень

Від початку року інспектори благоустрою виявили понад майже 19450  порушень

 

Кожен інспектор благоустрою щоденно обходить сектор, закріплений за ним, та перевіряє санітарно-технічний стан вулиць міста. Найчастіше вони фіксують такі порушення: самовільно встановлені МАФи, неприбране сміття, несвоєчасне відновлення благоустрою території після аварійних і планових робіт тощо. За пів року столичні інспектори внесли майже 19 450 приписів та склали близько 1 270 адмінпротоколів щодо недотримання вимог Правил благоустрою міста Києва. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Михайло Буділов. 

«За перше півріччя під час інспектування виявили велику кількість невивезеного сміття – за цей вид порушення внесли близько 3 480 приписів. Також у «лідерах» – розміщені з порушеннями МАФи, гаражі та літні майданчики. Неодноразово давав інспекторам вказівку складати більше адмінпротоколів. На жаль, у деяких випадках – це єдиний спосіб вплинути на недобросовісних громадян та підприємців. І найефективніший спосіб підвищити свідомість громадян міста та зменшити кількість порушень благоустрою у столиці. За перше півріччя було складено майже 1 270 адмінпротоколів», – прокоментував Михайло Буділов..

Директор Департаменту міського благоустрою нагадав, що після того, як інспектор складає адміністративний протокол, справа розглядається на адміністративній комісії при Київській міській державній адміністрації. Саме цей орган має повноваження визначати розмір фінансового покарання. Відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення Правил благоустрою міста Києва тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 340 до 1360 грн для громадян та від 850 до 1700 грн для посадових осіб та підприємців.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку