Головна  →  Новини  →  12 липня 2023

У червні кияни взяли в родини рекордну кількість безпритульних тварин

У червні кияни взяли в родини рекордну кількість безпритульних тварин

 

У червні фахівці КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» спільно з волонтерами прилаштували до родин 132 тварини, які перебували в закладах підприємства. Водночас за 1 півріччя 2023 року прилаштували 281 тварину, тож за перший місяць літа кияни взяли в родини найбільшу кількість безпритульних тварин із початку повномасштабного вторгнення.

Причина збільшення прилаштувань котів і собак у тому, що українське суспільство мобілізувалось для підтримки людей і тварин, постраждалих від підриву Каховської ГЕС. Щойно фахівці комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» почали допомагати тваринам, які постраждали внаслідок терористичних дій рф, одразу з’явилось багато звернень із пропозиціями про допомогу. Люди зголошувались взяти тварину із притулку, зокрема брали не тільки тих, що прибули з Херсонщини. Завдяки цьому звільнились місця для тих, кому вони були потрібні. І це не поодинокий випадок, коли кияни демонструють людяність і готовність допомогти в найскладніший час: навіть у лютому-березні 2022 року прилаштування тварин не зупинилось, попри все мешканці столиці продовжували брати тварин із притулків.

За перше півріччя 2023 року підприємство стерилізувало 5 171 безпритульну тварину, щеплення від сказу отримали 5 007 собак і котів.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку