Головна  →  Новини  →  3 липня 2023

Подяка волонтарам

Подяка волонтарам

Волонтери відіграють надзвичайно важливу роль під час повномасштабного вторгнення росії в Україну. Вони є незамінними помічниками і підтримкою для українських військових, постраждалих місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб. Їх безкорисливі зусилля завжди високо оцінюються та цінуються.

Перш за все, вони надають гуманітарну допомогу, включаючи харчування, одяг, медичне обладнання та ліки. Вони організовують збір та розподіл гуманітарної допомоги на передовій та в українських прифронтових містах і селах.

Водночас, вони психологічно підтримують військових та цивільне населення, яке переживає труднощі внаслідок військових дій, вони відвідують лікарні, притулки та зони евакуації, щоб допомогти постраждалим.

Важливим інструментом є їх інформаційна діяльність: поширюючи новини про нагальні потреби, вони координують дії між добровольчими організаціями та державними структурами.

За ініціативою Громадської ради при виконавчому органі КМР (КМДА) з метою заохочення волонтерських рухів та відзначення активних волонтерів, 30 червня проведено ІІІ Київський форум волонтерів. Департамент міського благоустрою подав кандидатури волонтерів громадських організацій – Мезінової Олександри, Ємельяненко Лілії, Пилипчука Юрія, Сапронової Марини, для відзнаки їх відповідними нагородами та подяками. Крім основної мети діяльності вони активно допомагають ЗСУ.

Подякою Київського міського голови нагороджено таких волонтерів:

Мезінова Олександра, засновниця притулку для тварин «Сіріус», який наразі утримує понад 3,5 тисяч тварин. З початку повномасштабного вторгнення військ рф до квітня 2022 територія притулку перебувала в окупації. Керівниці притулку весь час залишалася в притулку разом з тваринами. На той момент тварини залишились без їжі, і весь цей час їй довелося їздити по окупованим селам під обстрілами та здобувати їжу для 3500 тварин.

Ємельяненко Лілія, 15 років утримує притулок для тварин. За цей час врятовано понад тисячу тварин. За 16 місяців повномасштабного вторгнення евакуйовано до притулку з місць бойових дій понад 100 тварин, більшість з яких повернуто власникам або прилаштовано, на постійній основі притулок утримує 45 тварини з деокупованих територій або зони бойових дій, які мають хронічні або вікові проблеми та не можуть бути прилаштовані. Було організовано більше 50 гуманітарних місій до місць бойових дій для вивезення тварин, доставки гуманітарної допомоги, ліків та кормів.

Пилипчук Юрій, з 2014 року їздить особисто на фронт в якості військового волонтера. Зараз допомагає закупати прилади та обладнання для розмінування на Херсонщині.

Сапронова Марина, з квітня 2022 року відправляє захисникам медикаменти, військове спорядження, маскувальні сітки та ремонтує автомобілі для військових формувань ЗСУ, співпрацює з ГО «Варта» та ГО «Європейські традиції доброчинності». Допомагає військовим з лікуванням, реабілітацією, протезуванням.

      

 

 

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку