Головна  →  Новини  →  16 травня 2017

У Дарницькому районі відкрили оновлений парк відпочинку

У Дарницькому районі відкрили оновлений парк відпочинку

16 травня у Дарницькому районі столиці на вул. Заслонова, 18, біля Палацу культури «Дарниця» урочисто відкрили оновлений парк відпочинку.

Історія цього парку починається з 1970 року. Сьогодні ж на загальній площі 3,46 гектарів проведено капітальний ремонт, зокрема, облаштовано променадні доріжки з ФЕМ-покриття, встановлено зручні лави для відпочинку, урни для сміття, висаджено молоді хвойні дерева, кущі, квітники та зелені газони. Окрім того, встановлено спортивний і дитячий майданчики з новими екологічними дерев’яними арт-об’єктами та додатковими розвиваючими елементами.

«Київська влада продовжує роботи з озеленення міста. Так, сьогодні ми відкрили осучаснений парк, який має велику історію. Найближчим часом покращимо освітлення, тож парк буде світлим і безпечним для відпочиваючих. Кияни заслуговують на гарний і безпечний, зелений та креативний простір і ми докладаємо для цього максимум зусиль», – зауважив на відкритті директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Андрій Фіщук. 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку