Головна  →  Новини  →  22 червня 2023

Партнерство з громадським сектором заради захисту тварин триває

Партнерство з громадським сектором заради захисту тварин триває

За результатами зустрічі 19 червня з керівниками притулків для тварин, очільник Департаменту Михайло Буділов розпочав знайомство з діяльністю притулків з відвідання «Патрон Пет Центру», що розміщений на території ВДНГ.

Керівниця Центру Ірина Подвойська поділилася своїм досвідом та розповіла директору про принципи та мету, заради якої працює «Патрон Пет Центр». Так, насамперед, Центр застосовує комплексний підхід до адопції (прилаштування) тварин у нові родини, як в Україні, так і за її межами.

«Оскільки підхід до адопції тварин має бути професійним та системним, у Центрі облаштовано спеціальну кімнату для проведення співбесід з потенційними власниками для укладення договорів про передачу тварини до сім'ї. Кожній родині, яка прихистила тварину з «Патрон Пет Центру», гарантовано пожиттєвий консультаційний супровід фахівців з метою створення мережі обізнаних, а це означає відповідальних власників», - прокоментувала Ірина.
Водночас Ірина розповіла і про інші проєкти, які буде реалізовано на базі цього Центру, зокрема про професійну фізичну реабілітацію тварин з вадами. Для виконання такого плану у Центрі також обладнали спеціальну кімнату, а в перспективі – залучатимуть і міжнародних фахівців.

Керівник Департаменту відчув дружню та довірчу атмосферу, яка панує в Центрі. Вольєри для тварин мають систему вентиляції та оздоблені якісними матеріалами, які легко миються та дезинфікуються. У Центрі є свій ветеринарний кабінет, де тваринам надається ветеринарна допомога, вакцинація і чіпування завдяки ветеринарній асоціації USAVA.
Михайло Буділов переконаний, що принципи, які застосовують приватні притулки для соціалізації тварин та їх досвід в ефективній організації психологічної реабілітації тварин із зони бойових дій, мають стати сьогодні в нагоді державному та комунальному сектору.

«Тільки співпраця на засадах партнерства з громадським сектором та взаємна допомога заради спільної мети – захисту тварин, принесуть плоди місту. Ми маємо розуміти відповідальність людини перед чотирилапими членами суспільства», - зазначив Михайло Буділов.

 
Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку