Головна  →  Новини  →  6 червня 2023

Підведено підсумки проведення весняного місячника

Підведено підсумки проведення весняного місячника

 

Відбулося засідання комісії з проведення весняного місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва, на якому оголосили результати проведеної роботи.

Протягом місячника районні адміністрації та комунальні підприємства доклали максимум зусиль, щоб навести лад у столиці після зими. Активно проводилося прибирання територій, організовувалися толоки за участю громади. По завершенні робіт районні адміністрації надали до Департаменту міського благоустрою інформацію про виконання заходів за наступними критеріями: ліквідація стихійних сміттєзвалищ, розгляд звернень до КБУ «Контактний центр міста Києва» 1551 за категоріями «Сміття» та «Прибудинкові території», кількість укладених договорів про надання послуг з поводження з побутовими відходами, очищення будівель і споруд від графіті, прибирання об'єктів стихійної торгівлі, складання адміністративних протоколів та залучення громадян до загальноміської толоки.

Департамент міського благоустрою проаналізував надану інформацію і на засіданні комісії звернув увагу районних адміністрацій на сильні та слабкі сторони під час виконання заходів та наголосив на тому, над чим ще потрібно працювати.

Всього за цей період ліквідовано 271 стихійне сміттєзвалище, очищено 1200 будівель і споруд від графіті, прибрано 221 об'єкт стихійної торгівлі, складено 416 адміністративних протоколів та залучено близько 19 000 громадян до проведення загальноміської толоки.

Надалі потрібно покращити належне опрацювання звернень громадян до КБУ 1551. Також необхідно продовжити роботу з укладання договорів про надання послуг з поводження з побутовими відходами зі споживачами.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку