Головна  →  Новини  →  6 червня 2023

У столиці в тестовому режимі запрацював сервіс пошуку перетримки для тварин

У столиці в тестовому режимі запрацював сервіс пошуку перетримки для тварин

 

У Києві запрацював сервіс, завдяки якому власники домашніх тварин, а також волонтери та опікуни безпритульних тварин зможуть знайти тимчасовий прихисток для своїх підопічних. Проєкт «єКуточок» реалізували фахівці комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини». Поки що платформа працює в тестовому режимі, проте зареєструватися на ній можна вже зараз. Користувачі можуть створити акаунт двох типів: для тих, хто шукає тимчасовий притулок для тварини, і для тих, хто може його надати.

 

Користуватись сервісом можуть не лише фізичні особи, а й ветеринарні клініки, притулки, громадські організації. Окрім послуги перетримки, у сервісі «єКуточок» можна знайти або запропонувати послуги з вигулу собак, догляду та годування тварин тощо. Також власники, опікуни чи волонтери зможуть через сервіс замовити додаткові послуги для своїх підопічних, наприклад, професійну фотозйомку, дресирування, ветеринарний супровід та інше.

 Посилання на сервіс: https://www.e-kutochok.com/.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку