Головна  →  Новини  →  1 червня 2023

Мер очолив виїзне обстеження Подільського і Оболонського району

Мер очолив виїзне обстеження Подільського і Оболонського району


Продовжується інспектування районів міста Києва. Під керівництвом міського голови Віталія Кличка та його заступника Петра Пантелеєва, за участі голів районних адміністрацій та комунальних підрозділів, комісія обстежила стан благоустрою в Подільському і Оболонському районах.

«Під час перевірки стану благоустрою в основному виявляли такі порушення, як несвоєчасно вивезене сміття, складування будівельних матеріалів, занедбані майданчики з контейнерами для відходів та пошкоджене асфальтове покриття. Основну увагу приділяли очищенню прибудинкових територій, оскільки від цього залежить комфорт, безпека та здоров'я мешканців будинків. Вся виявлена проблематика фіксувалася в протоколі доручень. Інспектори благоустрою будуть ретельно контролювати виконання поставлених завдань. У разі невиконання доручень, відповідальним виконавцям загрожує штраф» – прокоментував директор Департаменту міського благоустрою Михайло Буділов.

Також члени комісії відвідали локацію біля станції метро "Героїв Дніпра", де тривають роботи з облаштування скверу. Раніше Департамент міського благоустрою провів там демонтаж 66 МАФів. Замість торгівлі на території нового скверу буде встановлено пергола, висадять сакури, дерева з ажурною кроною. Увечері на головній алеї скверу дерева підсвічуватимуться. Це місце буде зручним також і для маломобільних верств населення.

У столиці вже облаштовано зелені території на бульварі Миколи Міхновського, біля станції метро "Політехнічний інститут" та на вулиці Вишгородській. Активно тривають роботи з озелененням та створення комфортного громадського простору біля станції метро "Шулявська".

       

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку