Головна  →  Новини  →  5 травня 2017

Київ готовий до Євробачення-2017

Київ готовий до Євробачення-2017

Сьогодні, 5  травня,  на виїзній нараді столичний голова разом із своїми заступниками і директорами відповідних департаментів проінспектували територію, прилеглу до головної сцени пісенного конкурсу Євробачення – Міжнародного виставкового центру, що на лівому березі.

Нарада розпочалась із поїздки міського голови у київському метрополітені, який вже декілька тижнів тому додав до оголошення зупинок англійську версію.  Також було перевірено оновлену станцію метро Лівобережна, де було проведено повний ремонт, оновлено систему освітлення, модернізовано вестибюль, розширено проходи для безперешкодного переміщення людей з інвалідністю, а також облаштовано спеціальний ліфт для людей на візках.

« Усі зобов’язання в рамках організації місця для проведення конкурсу, які ми брали на себе, виконані у повному обсязі. Це облаштування території зеленими зонами, оновлено тротуари, зелені газоні, модернізовано станцію метро Лівобережна. Усі вимоги, що поставили нам організатори пісенного конкурсу виконані на сто відсотків! Позитивні зміни у Києві, вся інфраструктура, все, що зроблено до Євробачення, залишаються для киян назавжди. Все, що ми робили, робили із перспективою використання всього ще протягом багатьох років» - заявив Віталій Кличко.

Не можна також  не помітити позитивні зміни у  благоустрою території навколо станції метро Лівобережна та МВЦ.

«В рамках підготовки до Євробачення було демонтовано більше 30 незаконно встановлених  тимчасових споруд, разом із елементами пересувної торгівлі. На місцях, де раніше локальними «шанхаями» процвітали незаконні кіоски, тепер проведено повний благоустрій, - висаджено молоді дерева, посіяно декоративні газони» - сказав директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Андрій Фіщук.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку