Головна  →  Новини  →  17 травня 2023

Біля станції метро «Шулявська» демонтували тимчасові споруди та розпочали капремонт скверу

Біля станції метро «Шулявська» демонтували тимчасові споруди та розпочали капремонт скверу

 

На Берестейському проспекті, вздовж станції метро "Шулявська", відбувається процес демонтажу тимчасових споруд та початок капітального ремонту скверу. За дорученням Департаменту міського благоустрою підпорядковане йому комунальне підприємство «Київблагоустрій» уже демонтувало близько двох десятків тимчасових споруд. Це є частиною системної роботи з покращення та організації території вздовж Берестейського проспекту, який є одним з найважливіших транспортних шляхів у столиці.

Демонтаж нелегальних споруд виконується відповідно до рішення Ради оборони міста Києва з метою розчищення евакуаційних шляхів поруч зі станціями метрополітену, адже підземні станції є надійним місцем укриття під час повітряних тривог.


Позиція міської влади залишається незмінною – локації після демонтажу мають бути впорядковані та перетворені на громадські простори. Вже незабаром такі відремонтовані території для киян відкриють і на Шулявці, і біля станції метро «Героїв Дніпра».

 

      

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку