Головна  →  Новини  →  16 травня 2023

Працівники комунального підприємства «Київблагоустрій» пройшли курс базової медичної підготовки

Працівники комунального підприємства «Київблагоустрій» пройшли курс базової медичної підготовки

 

Для співробітників підпорядкованого Департаменту міського благоустрою комунального підприємства «Київблагоустрій» був проведений курс базової медичної підготовки.

Протягом двох днів більше 4 годин на базі військового навчального центру, інспектори та демонтажні бригади вивчали програму, що була створена за зразком навчальних програм з бойових дій спеціальних операцій. Практикуючі інспектори з тактичної медицини поділилися своїми знаннями, які можна застосувати для надання першої медичної допомоги постраждалим. Ці знання та навички можуть врятувати життя громадянам після ракетного або авіаудару.

«Оскільки наші інспектори та демонтажні бригади часто перебувають на виїздах у місті, де існує ризик ракетних обстрілів, ми розуміємо, що підвищена готовність до медичних надзвичайних ситуацій є важливою. Пройдений курс не тільки надав нашим працівникам необхідні знання та навички, але й зміцнив їх впевненість у власних силах у випадку медичних надзвичайних ситуацій» – прокоментував виконувач обов'язків директора Департаменту міського благоустрою Михайло Буділов.

Вдячні інструкторам «Привиди України» за запрошення та організацію заходу. Знання, отримані на курсі, дозволяють ефективно діяти в критичних ситуаціях та надавати першу допомогу до прибуття медичного персоналу.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку