Головна  →  Новини  →  11 травня 2023

У Києві проінспектували стан благоустрою Голосіївського та Солом’янського районів

У Києві проінспектували стан благоустрою Голосіївського та Солом’янського районів

 

Члени комісії перевірили стан благоустрою в Солом’янському та Голосіївському районах. Зокрема, вони оглянули окремі об’єкти, які за даними Департаменту благоустрою потребують впорядкування. Усі вони мають бути приведені в нормальний санітарний стан незалежно від того, кому належать – комунальним чи приватним підприємствам. Про це під час об’їзду районів заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Усі ми живемо у складних умовах війни. І це має спонукати до більшої відповідальності та результативності роботи. Прибирання, очищення територій, демонтаж незаконних і небезпечних конструкцій, ліквідація захаращень та смітників – робота, що не повинна обмежуватись місячником чи двомісячником з благоустрою. Районні очільники на місцях – від керівництва держадміністрації до майстра ЖЕКу – повинні обійти свої території та забезпечити порядок», – зазначив Петро Пантелеєв.

Під час інспекції виявлено гаражні кооперативи неподалік кінотеатру «Тампере», територія біля них перетворились на звалища. Також перевірили житлові будівлі, зокрема на вулиці Деміївській, та стан дитячих майданчиків. Виявили низку МАФів, що здійснюють нелегальну діяльність.

«Доручив демонтувати самовільно збудовані гаражі біля кінотеатру «Тампере», територія біля нього в жахливому стані, сміття та антисанітарія і це все біля ліцею. На жаль, демонтаж не завжди усуває проблему повністю. До прикладу, там де утворюються сміттезвалища. важливо не просто прибрати, але і вжити заходів для запобігання виникнення повторного явища на цьому місці. Зараз ми впроваджуємо практику комплексного впорядкування після демонтажу, а саме - озеленення, висадка дерев, квітів, створення газонів та встановлення лавок, парканів» – прокоментував виконувач обов'язків директора Департаменту міського благоустрою Михайло Буділов.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку