Головна  →  Новини  →  10 травня 2023

У Києві продовжується робота над покращенням міських просторів

У Києві продовжується робота над покращенням міських просторів

 

Останні місяці у різних районах столиці активно відбувався демонтаж тимчасових споруд та точок стихійної торгівлі, які не мали належної дозвільної документації. Окрім цього на підставі рішення, прийнятого Радою оборони міста Києва розчищаються території від тимчасових споруд, що перешкоджають шлях до укриттів.

Яскравим прикладом облагороджених локацій після демонтажу є Політехнічний інститут, бульвар Миколи Міхновського та перехрестя Вишгородської та Івашкевича. Подібні заходи очікують на кожну локацію, де проводилися демонтажі, на черзі — Берестейський проспект. Це один з головних вʼїздів у столицю, тому він має відповідати європейським стандартам.

У рамках відпрацювання локацій, на яких відбувся демонтаж також проходили роботи з покращення благоустрою. Дуже часто незаконні споруди порушують покриття та залишають після себе велику кількість сміття, тому перед Департаментом міського благоустрою постала задача контролю озеленення та поліпшення санітарного стану після демонтажу.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку