Головна  →  Новини  →  2 травня 2023

Результат інспектування в районах: після демонтажу незаконних тимчасових споруд благоустрій має бути відновлено

Результат інспектування в районах: після демонтажу незаконних тимчасових споруд благоустрій має бути відновлено


Міська влада розпочала проведення інспекцій у різних районах міста з метою перевірки стану благоустрою та чистоти на вулицях після демонтажу незаконних тимчасових споруд. Фахова комісія здійснила огляд Шевченківського та Святошинського районів, де за останні кілька місяців проведено найбільш активну роботу з демонтажу незаконних тимчасових споруд. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

«Ми говоримо про комплексний підхід до основних видів благоустрою. Рада оборони прийняла рішення про демонтаж МАФів на евакуаційних шляхах, насамперед, біля станцій метрополітену. Крім того, належний стан благоустрою – один із важливих пріоритетів нашої роботи. Особливо це стосується в’їздів у місто: вони, як і решта територій міста, мають бути чистими, охайними та без звалищ», – зауважив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Так, у Шевченківському районі, де біля станції метро «Політехнічний інститут» демонтовано МАФи, вже створено сквер. Також зелену зону облаштовують біля станції метро «Шулявська».

«Виїзні інспекції КМДА проведе в кожному з десяти районів столиці. Після кожного обстеження комісія складає протокол, фіксує проблематику та терміни виконання. Після завершення етапу прибирання, інспекція благоустрою перевірить виконання всіх завдань, що були зазначені у протоколах комісії. Для оцінки виконання поставлених завдань комісія використовує критерії, що були розроблені Департаментом міського благоустрою. Серед цих критеріїв можна відзначити: ліквідація локацій скупчення сміття, очищення будівель і споруд від граффіті, прибрані об’єкти стихійної торгівлі з залученням комунальних служб, тощо. За результатами роботи по критеріям буде проведено оцінювання кожного району Києва» – прокоментував виконувач обов'язків директора Департаменту міського благоустрою Михайло Буділов.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку