Головна  →  Новини  →  10 березня 2023

У столиці протягом зими було виявлено близько 11 тисяч порушень Правил благоустрою міста Києва

У столиці протягом зими було виявлено близько 11 тисяч порушень Правил благоустрою міста Києва

 

За три місяці зими столичні інспектори благоустрою внесли близько 11 000 приписів щодо порушень Правил благоустрою міста Києва. Найбільший показник порушень зафіксували щодо сезонної проблематики, зокрема, несвоєчасного прибирання снігу та накрижень. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Повномасштабна війна триває. Хоч ворог хотів використати зиму проти українців, обстрілюючи енергетичну інфраструктуру та цивільне населення, ми вистояли й будемо тримати цивільний фронт до нашої перемоги. Завдяки ЗСУ ми маємо змогу продовжувати працювати. За зимовий період наші інспектори благоустрою виявили найбільше порушень щодо несвоєчасно прибраного снігу та накрижень — понад 3 800, самовільного розміщення МАФів – майже 3400, та несвоєчасно вивезеного будівельного сміття та побутових відходів — близько 1400», – прокоментував Тимур Ткаченко.

Також він зазначив, що протягом зими брав участь у прямих ефірах Контактного центру 1551. Це дало можливість продуктивно поспілкуватись з громадою та оперативно опрацювати заявки. Майже всі питання від громадян, що стосувалися розриттів та сміття вдалось вирішити. Детально про кожен випадок Тимур Ткаченко розповідав раніше на своїй сторінці у Фейсбук: http://surl.li/fizbz.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку