Головна  →  Новини  →  19 грудня 2022

У столиці запрацювали офіційні ярмарки з продажу натуральних хвойних дерев

У столиці запрацювали офіційні ярмарки з продажу натуральних хвойних дерев

 

З 15 по 31 грудня, інспектори благоустрою посилено контролюють законність розміщення місць продажу хвойних дерев та новорічних прикрас, зроблених із хвої. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою КМДА Тимур Ткаченко.

«У нашій країні війна, але це не означає що країна-агресор відбере у нас свято. Тим паче у багатьох є діти, яким потрібно подарувати новорічний настрій. Стартували офіційні точки продажу новорічних дерев. У свою чергу, інспектори благоустрою посилено контролюють законність розміщення місць продажу хвойних дерев та новорічних прикрас. Якщо торгівля незаконна – інспектор вносить припис та складає адмінпротокол на порушників. Нагадую, що сума штрафу за порушення Правил благоустрою міста Києва за ст. 152 КУпАП складає від 340 до 1700 грн», – сказав Тимур Ткаченко.

Усі натуральні ялинки мають бути чиповані або мати етикетку з усією інформацією про походження хвойного дерева. Перевірка законності походження ялинки відбувається шляхом введення номера з етикетки, яка прикріплена до ялинки, на https://www.yalynka.info за допомогою якого кожен покупець має можливість ознайомитися з походженням новорічної ялинки.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку