Головна  →  Новини  →  5 серпня 2022

Результати інформаційної кампанії "Виходь на світло"

Результати інформаційної кампанії "Виходь на світло"

 

У липні Державна служба з питань праці України провела інформаційну кампанію «Виходь на світло!».

Мета проєкту сформувати в суспільстві розуміння важливості оформлення трудових відносин. До цієї кампанії залучились фахівці сектору з питань охорони праці Департаменту міського благоустрою. За місяць разом із представниками ГУ Держпраці у Київській області надано роз'яснення щодо трудового законодавства і законодавства з охорони праці представникам понад 70 суб'єктам господарювання приватної сфери.

Роботодавців та працівників поінформовано про основні зміни у воєнний час та наголосили підприємцям, що в умовах повномасштабної війни одним з головних чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків сьогодні важлива як ніколи. Працівники теж мають пам’ятати, що незадекларована праця не захищає їхні трудові та соціальні права, у той час як офіційне працевлаштування гарантує: регулярну заробітну працю, захист від незаконного звільнення, оплачувану відпустку та безпечні умови праці.

Детально про зміни у трудових відносинах під час воєнного стану на сайті Держпраці: https://cutt.ly/YZYhtKN та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua  або звертайтесь до нашого Департаменту.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку