Головна  →  Новини  →  2 грудня 2021

Тимур Ткаченко: «Всього за місяць у Києві впорядкували понад 20 тис га зелених зон та висадили майже 50 тис дерев та кущів»

Тимур Ткаченко: «Всього за місяць у Києві впорядкували понад 20 тис га зелених зон та висадили майже 50 тис дерев та кущів»

 

На колегії КМДА директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко оголосив результати місяця з посиленого впорядкування міського простору.

У жовтні комісія із проведення осіннього місячника з благоустрою проінспектувала всі райони столиці з метою перевірки стану вулиць Києва. В цілому після перевірок надали до 230 протокольних доручень, які відповідальні мали виконати в обов’язковому порядку. На даний час вже відпрацьовано майже 80% виявлених порушень.
За результатами роботи комісія склала рейтинг районів за такими критеріями: прибирання прибудинкових територій, очищення локацій від сміття та стан виконання звернень киян через Контактний центр Києва 15-51.
Найкраще впорались із завданням Голосіївська, Шевченківська, Печерська, Оболонська та Деснянська районні державні адміністрації та підпорядковані їм комунальні підприємства.

«Лише за один місяць комунальні служби провели колосальну роботу. Очистили понад 10 тисяч га зелених зон, висадили близько 50 тисяч дерев та кущів, прибрали від сміття майже 10 тисяч прибудинкових територій. Дякую всім працівникам районних адміністрацій, структурним підрозділам КМДА та комунальним службам за спільну роботу під час проведення заходів із впорядкування та озеленення міських територій. Усі дійсно потужно попрацювали», – прокоментував Тимур Ткаченко.

Директор Департаменту міського благоустрою додав, що з першого січня інспектори благоустрою працюватимуть на секторах у новій уніформі. https://kyivcity.gov.ua/news/stolichni_inspektori_blagoustroyu_iz_1_sichnya_pratsyuvatimut_u_noviy_uniformi/

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку