Головна  →  Новини  →  5 листопада 2021

Комісія із проведення осіннього місячника з благоустрою перевірила заключні три райони

Комісія із проведення осіннього місячника з благоустрою перевірила заключні три райони

 

Комісія із проведення осіннього місячника з благоустрою проінспектувала останні три райони столиці: Голосіївський, Дніпровський та Дарницький.

«Вже обстежили останні райони. Проблематика у всіх схожа: невідновлений благоустрій після розриття, відпрацьовані шини, що досі використовуються як декор та бетонні плити – замість люків. Окрема увага на території, де зазвичай накопичується сміття, навіть попри систематичне вивезення. На таких проблемних ділянках краще ініціювати створення нових скверів для унеможливлення складування відходів», – прокоментував директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

Також комісія оглянула стан дитячих майданчиків та запропонувала переформатувати деякі архаїчні майданчики, якими не користуються діти. У Голосіївському районі на вулиці Лобановського проживають члени Київської міської організації УТОС та є потреба адаптувати дитячий майданчик для користування особами з інвалідністю.

Місяць із впорядкування міського простору завершився, всі десять районів Києва обстежені. Порушення зафіксовані протокольно та мають бути відпрацьовані в чітко визначені терміни. Після підсумкового засідання всі райони отримають місце в рейтингу за результатами виконаної роботи відповідно до критеріїв.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку