Головна  →  Новини  →  22 жовтня 2021

Ще в трьох районах столиці комісія з проведення місячника благоустрою виявила недопрацювання

Ще в трьох районах столиці комісія з проведення місячника благоустрою виявила недопрацювання

Цього тижня міська комісія із проведення осіннього місячника з благоустрою проінспектувала ще три райони столиці: Оболонський, Подільський, Деснянський, і виявила ряд недоліків.

«Проблематика – типова для всіх районів: несвоєчасне вивезення великогабаритного та побутового сміття, не закриті розриття на дорогах, старі гаражі на прибудинкових територіях, дитячі та спортивні майданчики, які потребують капітального ремонту. Особлива проблема – гаражі. Вони псують зовнішній вигляд двору, біля них мешканці складують сміття та шини. Інспекція отримала завдання – описати всі гаражі на прибудинкових територіях. У відповідальних є час до завершення місяця посиленого прибирання – 15 листопада, аби виконати всі доручення, зазначені у протоколах обстежень», – прокоментував директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

Він нагадав, що з 1 жовтня у столиці триває місяць активного прибирання міста, покликаний виправити всі недоліки та підготувати столицю до зими. Інспекції стану благоустрою проведуть у всіх районах столиці. Наступного тижня заплановані три чергові виїзди.
За результатами місячника після 15 листопада всі райони отримають місце в рейтингу за десятками показників.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку