Головна  →  Новини  →  30 березня 2017

Тарас Панчій: За останні два роки 140 земельним ділянкам київська влада надала статус скверів

Тарас Панчій: За останні два роки 140 земельним ділянкам київська влада надала статус скверів

«За останні два роки 140 земельним ділянкам, що були несанкціонованими парковками, стихійними сміттєзвалищами або зайняті незаконним будівництвом, київська влада надала статус скверів. Вже на території 37 таких нових скверів проведені роботи з благоустрою та озеленення» - сказав перший заступник директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Тарас Панчій в ефірі Радіо Голос Столиці 29 березня. За словами Тараса Панчія станом на сьогодні у місті вже оновлено понад 100 скверів і парків з новими дитячими майданчиками та інші 64 об’єкта благоустрою зеленого господарства. Протягом попереднього року на балансових територіях ККО «Київзеленбуд» висаджено 14923 дерева, 99054 декоративних кущів, 9571 тисяча квітів, відновлено 66 гектарів газону та влаштовано 49 гектарів нового газону.

«У 2017 році заплановано закупити 28 видів дерев у кількості 42040 штук та 57380 декоративних кущів 22 видів для подальшої їх висадки на території київських парків і скверів» - поділився Тарас Панчій планами Департаменту міського благоустрою на поточний рік.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку