Головна  →  Новини  →  13 жовтня 2021

Комісія з проведення осіннього місячнику обстежила Солом’янський та Святошинський райони

Комісія з проведення осіннього місячнику обстежила Солом’янський та Святошинський райони

У столиці в розпалі місяць посиленого прибирання міста. Комісія з проведення осіннього місячника з благоустрою інспектує райони столиці, перевіряючи хід робіт із наведення чистоти. Цього тижня побували у Солом’янському та Святошинському районах.

За словами директора Департаменту міського благоустрою, порушення, які найчастіше зустрічались цього тижня: занедбані дитячі майданчики, невідновлений благоустрій після розриттів, неприбране сміття, листя та гілля, незаконно розміщені тимчасові споруди та використані шини.

«Кожен маршрут, яким рухається комісія, нікому не відомий, окрім інспектора Департаменту міського благоустрою, який його готує. Планування відбувається так щоб якнайбільше балансоутримувачів могли побачити проблемні місця на своїх територіях. На кожному виїзді відповідальні отримують доручення від профільного заступника голови КМДА Олексія Кулеби. Задачі повинні бути виконані у найкоротший термін», – розповідає директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

Інспекцію проведуть у кожному з десяти районів. Фахівці Департаменту міського благоустрою визначили критерії, за якими на початку листопада, після завершення кампанії з посиленого прибирання, перевірять виконану роботу в районах. За складеним рейтингом буде зрозуміло, як працюють районні адміністрації та їх структурні підрозділи.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку