Головна  →  Новини  →  8 жовтня 2021

Звітує інспекція благоустрою: у вересні внесли понад 1700 приписів та склали більше 300 адмінпротоколів

Звітує інспекція благоустрою: у вересні внесли понад 1700 приписів та склали більше 300 адмінпротоколів

У Києві сьогодні працюють понад 120 інспекторів благоустрою, кожен із яких відповідає за свій сектор. Місто для зручності умовно поділене на сто секторів. Спеціалісти моніторять стан вулиць, виявляють порушення та контролюють оперативне їхнє усунення.

«У вересні найбільше приписів інспектори внесли щодо МАФів – таких 750. Якщо з’являється нова тимчасова споруда, обов’язково перевіряється наявність дозволів на розміщення. Якщо таких немає – наш департамент видає доручення на демонтаж КП «Київблагоустрій», – коментує директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко. – Чимало приписів – щодо незавершених аварійних розриттів – таких понад 250. У Києві це дуже гостра проблема, і до неї посилена увага інспекції».


1 жовтня у столиці розпочався місяць посиленого прибирання та впорядкування міського простору, значна увага – до аварійних розриттів на проїжджій частині.
«Місто поставило задачу – завершити ремонти мереж та відновити благоустрій на максимальній кількості розриттів. Термін для виконавців – 15 листопада, до початку холодів, коли асфальтове покриття оновлювати недоречно», – зауважив Тимур Ткаченко.


Також найбільш поширені у вересні такі порушення благоустрою: накопичення сміття – майже 70 приписів, несвоєчасне прибирання гілля та листя – близько 30, розміщення гаражів – майже 120, літніх майданчиків – до 70 приписів.
Нагадаємо, що штрафи за порушення Правил благоустрою Києва за ст. 152 Адміністративного кодексу України складають від 360 до 1700 грн.

Тимур Ткаченко звернувся до балансоутримувачів із проханням сумлінно ставитись до обов’язку підтримувати порядок на своїй території: «Департамент благоустрою – контролюючий орган, але ми завжди готові до діалогу. Бо мета в нас одна – зробити столицю чистою та зручною для усіх жителів».

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку