Головна  →  Новини  →  8 жовтня 2021

За дорученням Департаменту міського благоустрою майже 8 000 м² землі повернуто київській громаді

За дорученням Департаменту міського благоустрою майже 8 000 м² землі повернуто київській громаді

На Лісовому масиві у Деснянському районі демонтажні бригади КП «Київблагоустрій» звільнили понад 7 800 м² території міста від незаконних тимчасових споруд. Загалом демонтували понад 110 тимчасових споруд.

Директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко так прокоментував масштабне розчищення: «Демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд розпочався ще наприкінці літа. Через масштабність – специфіку конструкцій та їхню значну кількість, роботи тривали майже півтора місяці. На штрафмайданчики комунального підприємства вже перевезено понад 110 тимчасових споруд. Зараз демонтаж на фінальному етапі».


Роботи із демонтажу незаконних МАФів проводилися на 5 локаціях:


• вул. Миропільська, 2 (зі сторони вул. Братиславської) – звільнено близько 1 045 м² комунальної землі;
• вул. Миропільська, 2 – 4 872 м² землі КНП «Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги»;
• вул. Миропільська, 2 – 1 237 м² земельної ділянки, що належить КНП «Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги»;
• вул. Шолом-Алейхема – 217 м², зокрема тротуар та проїжджу частину;
• вул. Миропільська, 6-8 – близько 475 м² території, зокрема, від незаконно встановлених тимчасових споруд звільнили тротуар.


«Важливо, що фахівці КП «Київблагоустрій» демонтують виключно ті споруди, що не мали жодних дозвільних документів. Більшість з них розміщувалась на комунальній землі, зокрема, на території КНП «Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги». Окремі споруди розташовувалися на тротуарах та навіть на проїжджій частині», - зазначив Тимур Ткаченко.


Після демонтажу з локацій оперативно вивозиться сміття, якого, до речі, за час проведення демонтажних робіт було чимало. Лише за останній тиждень вивезли майже 50 вантажівок.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку