Головна  →  Новини  →  8 жовтня 2021

Упродовж жовтня комісія з проведення осінніх заходів з благоустрою обстежуватиме території всіх районів столиці

Упродовж жовтня комісія з проведення осінніх заходів з благоустрою обстежуватиме території всіх районів столиці

Цього тижня перевірили Печерський та Шевченківський район столиці. Основна проблематика - купи сухого листя та гілля, засмічені зливоприймачі, скупчення великогабаритного сміття, невідновлений благоустрій після розриттів та занедбані дитячі майданчики. У Шевченківському районі відмітили незадовільний стан Лук’янівської площі. Перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба доручив у короткий термін навести лад: переміряти межі ринку та демонтувати тимчасові споруди без дозвільної документації.


Департамент міського благоустрою розробив критерії, за якими комісія оцінить виконання поставлених задач. Серед показників: висадження дерев та кущів, прибирання зелених зон та схилів, впорядкування прибудинкових територій, відновлення благоустрою після аварійних розриттів, вивезення використаних автошин, очищення будівель та споруд від графіті, встановлення антипаркувальних стовпчиків та інших обмежувачів руху, вивезення опалого листя, очищення зливоприймачів, ліквідація стихійних сміттєзвалищ.
Директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко доручив інспекторам посилено контролювати виконання робіт. До 1 листопада комунальні та комерційні підприємства мають привести до належного стану всі балансові території.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку