Головна  →  Новини  →  1 жовтня 2021

З 1 жовтня розпочинається осінній місячник

З 1 жовтня розпочинається осінній місячник

З 1 жовтня стартує осінній місячник, який триватиме до 1 листопада. Щорічно проводиться масштабне впорядкування міського простору з метою забезпечення готовності міського господарства до експлуатації в осінньо-зимовий період.

Фахівцями районних адміністрацій розроблено план заходів щодо проведення місячника з благоустрою. До переліку робіт увійдуть такі, як: прибирання накопиченого сміття біля будинків, висадження нових та видалення аварійних дерев, закриття аварійних розриттів, каналізаційні люки, зливостоки, стан майданчиків та загальний благоустрій територій. Інспектори благоустрою склали перелік проблемних місць в районах та продовж жовтня будуть контролювати виконання запланованих робіт.

У рамках проведення місячнику відбудеться загальноміська толока. Задіяні усі комунальні служби, підприємства та установи різних форм власності, запрошуємо долучатись до толок громадські організації та киян.

Департамент міського благоустрою, як контролюючій орган, розробив критерії оцінювання якості 30-денного наведення ладу в столиці. Після завершення підсумуємо результати та відзначимо ті районні державні адміністрації, що найкраще впоралися з поставленими задачами.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку