Головна  →  Новини  →  24 березня 2017

Київ готується до Євробачення

Київ готується до Євробачення
Виїзна нарада 24 березня за участю київського голови Віталія Кличка та перших керівників міста і Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища розпочалася із ознайомленням з оновленим східним вестибулем станції метро Лівобережна та торговельною інфраструктурою біля її.
«Метрополітен – це швидкий і зручний вид транспорту, а не вигідна платформа для торгівлі!» - прокоментував явище стихійної торгівлі та тимчасових споруд біля метро Віталій Кличко.
Так, в рамках підготовки Києва до пісенного конкурсу Євробачення аби не шокувати гостей міста хаотично розташованими МАФами заплановано ліквідацію незаконної торгівлі та тимчасових споруд на території у радіусі одного км від Міжнародного виставкового центру, а також біля станції м. Лівобережна.
«Станом на сьогодні силами КП «Київблагоустрій» біля станції метро Лівобережна вже демонтовано сім тимчасових споруд, що були розміщені у порушення чинному законодавству» - сказав директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Андрій Фіщук.
Щодо тимчасових споруд, які мають відповідну дозвільну документацію, що розташовані в радіусі 1 км Міжнародного виставкового центру, для покращення їх естетичного вигляду було вирішено оновити конструкції відповідно до їх єдиного затвердженого архітипу. У разі якщо законні тимчасові споруди не підпадають у план розміщення таких, вони будуть перенесені згідно із затвердженою схемою їх переміщення.
В рамках благоустрою міста були винесені приписи відповідальним особам щодо приведення до належного санітарного стану фасадів тимчасових споруд, прилеглої до них території; приведення до належного стану прибудинкової території; балансоутримувачам направлені листи-вимоги щодо належного стану прилеглої території та огорожі; проведено усні бесіди з керівництвом готелю «Турист» щодо заміни паркану та опорядження фасаду біля входу і виходу зі станції м Лівобережна, а також представниками ТЦ «Лівобережний» щодо укладення тротуарної плитки на прилеглій території; внесені приписи щодо покращення естетичного вигляду огорож і парканів.
Також Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища направлені листи до відповідних інстанцій із проханням тимчасово на період проведення Євробачення не розглядати заяви на участь у торгах на право розміщення засобів пересувної торгівлі у радіусі один км від МВЦ.
За словами київського голови до першого травня, окрім демонтажу МАФів повинні бути відремонтовані дороги біля головної пісенної арени, оновлені бордюри, впорядковані банери, причепурені сквери, облаштована Микільсько-Слобідська набережна, а також запущений річковий трамвай, який курсуватиме від Річкового вокзалу (Поштова площа) до оновленого причалу біля МВЦ.
«Ми порахуємо рентабельність річкового трамваю. Якщо такий видовищний і позитивний вид транспорту буде вигідний місту, то його рух буде пролонговано й після пісенного конкурсу» - підвів підсумки перший заступник директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Тарас Панчій.
Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку