Головна  →  Новини  →  6 серпня 2021

Столичні інспектори благоустрою склали у липні більше 3 тисяч приписів та понад 350 адміністративних протоколів

Столичні інспектори благоустрою склали у липні більше 3 тисяч приписів та понад 350 адміністративних протоколів

Столичні інспектори благоустрою склали у липні більше 3 тисяч приписів та понад 350 адміністративних протоколів. Як повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко, нововстановлені МАФи, огорожі, гаражі та невчасне прибирання сміття є найчастішими порушеннями.

«За липень інспектори внесли більше 3000 приписів та склали понад 350 адміністративних протоколів. Третину з них складають порушення, пов'язані з розміщенням МАФів та ТС. Також з найпоширеніших порушень благоустрою – несвоєчасне прибирання сміття на тротуарах, у зелених зонах, на узбіччях доріг, складування будівельних матеріалів у невідведених місцях. Таких приписів понад 300», – пояснив Тимур Ткаченко.

Він нагадав, що близько 120 інспекторів комунального підприємства «Київблагоустрій» та районних держадміністрацій щоденно проводять моніторинг вулиць столиці. Їхня задача – зафіксувати порушення та внести припис. У разі відсутності реакції – скласти адміністративний протокол, за яким комісія накладе штраф.

«Чистий Київ – наша спільна мета. Якщо кожен почне з себе – це буде значним кроком до великих змін. Адже ми завжди маємо альтернативу: залишити після себе сміття чи прибрати. Давайте свідомо робити правильний вибір», – підкреслив директор Департаменту міського благоустрою.

Нагадаємо, що відповідно до статті 152 КУпАП за порушення правил благоустрою м. Києва передбачається накладення штрафу в розмірі від 340 до 1700 грн.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку