Головна  →  Новини  →  30 липня 2021

Діджиталізація роботи інспекторів - завдання № 1

Діджиталізація роботи інспекторів - завдання № 1

Під головуванням першого заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексія Кулеби 28.07.2021 відбулась нарада з питань благоустрою. Серед учасників - керівники Департаменту міського благоустрою, КП «Київблагоустрій», районних держадміністрацій, КБУ. На порядку денному зокрема обговорювались питання щодо програмного забезпечення StopSpam та наповнення інформаційного профайлу з паспортизацією об’єктів благоустрою.

Нагадуємо, програмне забезпечення StopSpam є заходом інформування осіб про порушення у сфері благоустрою та необхідність його усунення. При виявленні самовільного розміщення рекламного оголошення інспектор вносить до системи інформацію про порушника, зокрема телефонний номер абонента та фотофіксацію місця порушення. Після того до абонента застосовується автодозвон до моменту усунення порушення. За несанкціоноване розклеювання по місту оголошень рекламного характеру передбачається штраф у розмірі від 340 до 1700 гривень. Протягом останніх двох років до програми було внесено 18500 порушників. Олексій Володимирович доручив інспекторам благоустрою посилити роботу в цьому напрямку. Такі заходи допоможуть місту швидше та ефективніше звільнити об'єкти благоустрою від несанкціонованих рекламних оголошень.                                                                                           

Також важливою задачею є наповнення інформаційного профайлу з паспортизацією об’єктів благоустрою. Своєчасне наповнення профайлу інформацією допоможе керівникам Департаменту міського благоустрою та КП «Київблагоустрій» швидко та динамічно реагувати на зміни по всіх об’єктах благоустрою. Тож робота з наповненням профайлу для інспекторів задача №1.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку