Головна  →  Новини  →  28 липня 2021

З початку року в столиці стерилізували понад 5300 безпритульних тварин

З початку року в столиці стерилізували понад 5300 безпритульних тварин

   За перше півріччя 2021 року КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» стерилізували та кастрували 5326 безпритульних котів та собак, безкоштовно вакцинували 60 домашніх улюбленців, чіпували 142, а 132 внесли в систему «Реєстр домашніх тварин», в якій наразі зареєстровано понад 7 тисяч улюбленців.

   За цей період активізували співпрацю з Національною поліцією задля зупинення жорстокого поводження з тваринами. Представники КМЛВМ, Національної поліції та зоозахисної спільноти узгодили план дій по реагуванню випадків жорстокого поводження з тваринами. За цей період фахівці підприємства склали 205 актів про порушення Правил утримання домашніх собак та котів в м. Києві.

   Також КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» разом з благодійною організацією Happy Paw провели низку просвітницько-інформаційних заходів у київських школах в рамках проєкту «Від серця до лапок». На підприємстві вважають, що дітям потрібно прививати любов та повагу до будь-якого життя, в тому числі і до братів наших менших, це формує гуманне відношення до тварин у наступних поколінь.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку