Головна  →  Новини  →  1 липня 2021

У Гідропарку демонтували незаконний паркан, що обмежував доступ до річки

У Гідропарку демонтували незаконний паркан, що обмежував доступ до річки

Літо – у розпалі, і Департамент міського благоустрою особливу увагу зосередив на проблемі доступу жителів до столичних водойм. Непоодинокі випадки, коли підприємці або фізичні особи, нехтуючи законом, встановлюють огорожі та закривають прохід до річок та озер. Один із таких незаконних парканів демонтували у столичному Гідропарку неподалік пляжу «Молодіжний».

Нагадаємо, відповідно до ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування», огорожі або інші конструкції, що перешкоджають вільному проходу до узбережжя водойм, підлягають демонтажу.

«Узбережжя Дніпра та інших водойм столиці мають слугувати киянам. Захопити шматок берегової лінії, не маючи на те жодних дозволів, – є порушенням закону та злочином проти мешканців. Привласнили понад сто метрів берега. Паркан на чотири метри заходив углиб річки. Фахівці КП «Київблагоустрій» демонтують незаконну огорожу за дорученням Департаменту міського благоустрою. І так буде з усіма іншими нелегальними обмеженнями», – зазначив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.


Місто, наш Департамент та КП «Київблагоустрій» продовжують активну боротьбу із самовільно встановленими елементами благоустрою, що заважають комфортному пересуванню киян, руйнують зелені зони, обмежують проходи до води тощо.

Тільки в червні фахівці КП «Київблагоустрій» демонтували близько 1300 незаконних елементів благоустрою.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку