Головна  →  Новини  →  15 червня 2021

Інспектори благоустрою перевірять доступ до води на столичних водоймах

Інспектори благоустрою перевірять доступ до води на столичних водоймах

Київ готується до старту відпочинку біля водойм. Управління екології та природних ресурсів (виконавець – КП «Плесо») спільно зі столичними інспекторами благоустрою проведуть повну перевірку водойм, особлива увага – доступу до води.

Перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба надав доручення зібрати повну інформацію щодо безперешкодного проходу до водних об’єктів столиці.

«Вихідними особисто об’їхав чимало водойм та переконався, що є місця з обмеженим доступом до води. Після завершення перевірки всі незаконні об’єкти благоустрою, що закривають доступ до узбережжя, мають бути демонтовані», – прокоментував Кулеба.

Нагадаємо, відповідно до Закону України, який вступив у дію минулого року, огорожі або інші конструкції, що перешкоджають вільному проходу до узбережжя водойм, підлягають демонтажу.

«Ставки, річки, озера мають бути громадським простором для киян, а не слугувати приватним інтересам із сумнівним правовим статусом», – зазначив Олексій Кулеба.

Файл документа: Водойми.png

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку