Головна  →  Новини  →  4 червня 2021

Діджиталізація роботи інспекторів благоустрою дозволить опрацьовувати більше звернень від киян

Діджиталізація роботи інспекторів благоустрою дозволить опрацьовувати більше звернень від киян

Департаменту міського благоустрою розробить онлайн-систему, що дасть змогу зібрати повну інформацію про всі об'єкти та елементи благоустрою в Києві. Цей проект допоможе зробити роботу інспекторів благоустрою більш системною та налагодити їхній оперативний зв’язок із комунальними службами, що відповідають за наведення порядку. Про це повідомив під час наради із керівниками РДА та Департаменту міського благоустрою перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

«Важлива задача – провести паспортизацію всіх об’єктів благоустрою. Це буде єдина база, де максимально зібрані актуальні дані про всі в місті розриття, МАФи, торговельні споруди, засоби пересувної торгівлі, смітники», – наголосив Олексій Кулеба.

Місто поділено майже на 100 секторів, за кожним із яких закріплені інспектори благоустрою. Щодня вони обходять свої локації і вносять до профайлу актуальні дані про стан благоустрою.

«Наприклад, з’явилась нова тимчасова споруда або аварійне розриття. Інформація про це відразу заноситься у файл та позначається відповідним кольором. Інспектор передає проблематику на відпрацювання та контролює виконання. Задача інспектора не лише зафіксувати порушення, а й добитись його усунення», – додав Олексій Кулеба.

Автоматизована система дозволить прозоро бачити проблему та оперативно її вирішувати. У майбутньому планується зробити її відкритою для всіх киян.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку