Головна  →  Новини  →  3 червня 2021

У травні інспектори виявили майже 3 тис порушень у сфері благоустрою

У травні інспектори виявили майже 3 тис порушень у сфері благоустрою

Щоб Київ ставав комфортнішим та чистішим, столична інспекція з благоустрою щоденно патрулює вулиці. Минулого місяця найбільше порушень інспектори КП «Київблагоустрій» та райдержадміністрацій фіксували в таких категоріях: МАФи та гаражі сумнівної законності, нескошена трава, сміття в несанкціонованих місцях та на узбіччях, літні майданчики, змонтовані без дозвільних документів або з порушеннями. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«З прикрістю визнаю, що порушень благоустрою у столиці фіксуємо дуже багато. За місяць інспектори внесли майже 3 тисячі приписів, протоколів склали кілька сотень. Як ви знаєте, нині ми активно звільняємо від незаконних споруд підземні переходи. Перед демонтажем інспектор обов’язково вносить припис. Вимога – надати дозвільну документацію на розміщення або ж демонтувати власними силами. Тож приписів стосовно МАФів у травні було найбільше – до 900», – проінформував Тимур Ткаченко. 

Очільник Департаменту міського благоустрою звернувся до балансоутримувачів, власників приватних та комунальних будівель та споруд, з проханням ретельніше ставитись до благоустрою на своїх територіях. Вчасне вивезення сміття, скошування трави, прибирання прилеглих тротуарів, полив зелених насаджень убереже від протоколу та фінансових санкцій. 

«Щиро вдячний тим підприємствам – комунальної та приватної власності, що без нагадувань дбають про прилеглі території, наводять красу та покращують комфорт для користувачів. Адже підвищення рівня привабливості столиці – наша спільна задача», – резюмував Тимур Ткаченко.

Нагадаємо, на сьогодні штрафи за порушення Правил міського благоустрою складають для фізичних осіб – 340-1360 грн, для юридичних – 850-1700 грн.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку