Головна  →  Новини  →  28 травня 2021

Фахівці ветклініки разом із поліцією проінспектували столицю щодо порушень правил утримання тварин

Фахівці ветклініки разом із поліцією проінспектували столицю щодо порушень правил утримання тварин

З початку року представники патрульної поліції склали 150 актів стосовно власників собак за неналежне утримання. Фахівці КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» стверджують, що більшість порушень виникає через недбалість та необізнаність власників Правилам утримання домашніх собак та котів.

Наприклад, за правилами, виводити собак за межі помешкання чи території проживання дозволяється виключно на повідку з ошийником, а небезпечних собак – на короткому повідку та в наморднику. Повний текст Правил: https://bit.ly/3oZTIlh
Тож сьогодні фахівці Служби обліку та реєстрації тварин спільно із представниками Святошинського управління поліції провели рейд у Святошинському районі щодо виявлення порушень правил вигулу та утримання домашніх тварин.

Власникам нагадали правила, презентували брошури «Правил утримання домашніх собак та котів у місті Києві» й інші інформаційні матеріали.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку