Головна  →  Новини  →  26 травня 2021

Олексій Кулеба: «Штрафи за сміття потрібно стягувати на місці»

Олексій Кулеба: «Штрафи за сміття потрібно стягувати на місці»

Викидання сміття у невстановлених місцях – одна із найпоширеніших проблем благоустрою міста. Несвоєчасне прибирання, несанкціоновані локації, відсутність урн, неукладені договори на вивезення.

І хоча за минулий місяць комунальні служби міста під час весняного місячника прибрали майже 400 стихійних місць, все одно проблема є актуальною.

«У кожному районі є локації, куди стихійно зносять сміття. Сьогодні ми прибираємо, а за кілька днів – знову з’являється купа. Часто біля озер, у зелених зонах, місцях відпочинку», — коментує перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

На його думку, щоб запобігти, за кожною проблемною локацією має бути встановлений відеонагляд, а потрапляння на територію – обмежене. Нині триває інвентаризація таких місць, усі вони вносяться до єдиного реєстру для посиленого контролю.

«Штрафи на сьогодні — для фізичних осіб до 1360 грн. Але, якби їх інспектори або поліцейські стягували прямо на «місці злочину», місто стало б набагато чистішим.
Невідворотність адмінпокарання дала б значний результат», — переконаний Кулеба.

Якщо маєте пропозиції, які дозволять місту позбутись місць несанкціонованого накопичення сміття, пишіть нам на е-пошта: [email protected]

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку