Головна  →  Новини  →  5 травня 2021

Благоустрій на прибудинковій території по вулиці Гетьмана, 34 буде відновлено

Благоустрій на прибудинковій території по вулиці Гетьмана, 34 буде відновлено

До Департаменту міського благоустрою звернулись мешканці будинку по вул. Гетьмана, 34 з проханням допомогти у поліпшенні благоустрою у дворі. Ініціативна група будинку прагне створити клумби та сучасно облаштувати прибудинкову територію.

Під час виїзної наради за участі першого заступника директора Департаменту міського благоустрою Михайла Буділова, депутатів Верховної та Київської міської ради, фахівців Департаменту, КП «Київблагоустрій» та Солом’янської РДА обговорили проблематику двору та напрацювали шляхи підвищення рівня комфорту мешканців. 

З головних питань, що турбують жителів: робота закладів торгівлі, чиї автівки розвантажують товар на прибудинковій території та псують зелену зону; відновлення благоустрою при укладенні бетонних плит біля гаражів; покинута будівля, що тривалий час не використовується за призначенням, проте спотворює вигляд двору та є сміттєзбірником.

«Двори столиці повинні мати привабливий вигляд. Тому ми підтримуємо ініціативу киян у бажанні робити прибудинкові території більш комфортними. За результатами зустрічі на Гетьмана, 34 вирішили ретельно перевірити законність розміщення закладу торгівлі на прибудинковій території та в разі відсутності повного пакету документів вжити заходів згідно з чинним законодавством. А також звернутись до керівництва супермаркету, чиї автівки розвантажують товар у дворі, із вимогою обмежити проїзд вантажівок зеленими зонами», - зазначив перший заступник директора Департаменту міського благоустрою Михайло Буділов.

Також для покращення санітарного стану вирішили провести День довкілля з залученням комунальних служб та громадськості, перевірити дозвільні документи на розміщення в межах двору літнього майданчику біля ресторану та відновити асфальтне покриття й зелену зону.

Нагадуємо, штрафні санкції за порушення у сфері благоустрою можуть сягати від 340 до 1360 грн – на громадян і від 850 до 1700 грн – на суб’єктів підприємницької діяльності. 

 

Файл документа: photo_2021-05-05_13-21-11 (5).jpg

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку