Головна  →  Новини  →  27 квітня 2021

У Дніпровському районі демонтували майже 30 незаконних споруд

У Дніпровському районі демонтували майже 30 незаконних споруд

У столиці тривають демонтажі тимчасових споруд, розміщених самовільно, без дозволів. 27 квітня від самого ранку демонтажні бригади КП «Київблагоустрій» працювали на проспекті Соборності у Дніпровському районі столиці. Це так звана «стометрівка», що веде від проспекту до ЖК «Кимфорт-Таун».

Лише за один день 27 тимчасових споруд перемістились на штрафмайданчик. Не обійшлось без сутичок незгодних із законним рішенням так званих «малих підприємців», невідомих осіб, що перешкоджали роботі демонтажників.

«Ми знову стикнулись зі спротивом агресивно налаштованих осіб, які запевняють, що вони – «малі підприємці». Під час демонтажу вони влаштували провокації, заважаючи фахівцям комунального підприємства виконувати законні дії. Вважаю, так у європейському місті бути не може. Тож ми змушені залучати правоохоронців та «муніципалів», щоб забезпечити порядок під час проведення демонтажних робіт», – прокоментував перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

Нагадаємо, перед демонтажем власник тимчасової споруди обов’язково отримує припис з вимогою надати дозвільні документи на розміщення або самостійно прибрати споруду. У разі відсутності дозволів Департамент міського благоустрою доручає комунальному підприємству «Київблагоустрій» виконати демонтаж.

Відразу після завершення роботи із демонтажів на звільнених газонах висадили дерева. «На місці масштабного демонтажу комунальні служби району вже відновлюють благоустрій. Прибрали сміття, що залишилось після незаконних тимчасових споруд, завозять землю та створюють газони. Аби жоден незаконний МАФ на цьому місці більше не з’явився», - прокоментував цю роботу директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

Минулого тижня з вулиць Києва «пропали» понад сто тимчасових споруд, що розмістились без дозволів.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку