Головна  →  Новини  →  15 квітня 2021

У Києві прибрали 7 тимчасових споруд, де незаконно торгували алкоголем

У Києві прибрали 7 тимчасових споруд, де незаконно торгували алкоголем

Столиця планомірно звільняється від тимчасових споруд, що не мають документів на розміщення. Цього разу демонтажні бригади КП «Київблагоустрій» зосередили увагу на ТС, що здійснювали нелегальний продаж алкоголю.


«Згідно з рішенням Київради від 2016 року, продаж алкоголю в тимчасових спорудах заборонений. Сьогодні прибрали сім тимчасових споруд без документів. Як це часто буває, не обійшлось без спротиву так званих «малих підприємців», які насправді отримують мільйонні неоподатковані прибутки. Дякую «ТОРівцям» – поліцейським спецпідрозділу тактико-оперативного реагування, які допомогли працівникам КП «Київблагоустрій» виконати роботу», – прокоментував директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.
Демонтажі провели в Дарницькому (вул. Ревуцького), Дніпровському (б-р. Перова, вул. Космічна та Кибальчича) та Святошинському (просп. Перемоги, вул. Жолудєва та вул. Підлісна) районах столиці.


Нагадаємо, що з початку року з вулиць міста демонтували понад 1100 елементів благоустрою, що розміщувались без дозвільних документів.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку