Головна  →  Новини  →  3 березня 2017

Київ - чисте місто

Київ - чисте місто
Сьогодні у ході наради керівників Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Андрія Фіщука та Тараса Панчія зі столичними інспекторами благоустрою відбулась презентація програмного додатку для мобільних телефонів «Чисте місто», що дозволятиме інспекторам оперативно фіксувати усі порушення благоустрою на загальній он-лайн карті Києва. Даний додаток також дозволяє вести реєстр автогазозаправних пунктів на території м. Києва, встановлених всупереч чинному законодавству України.
«Чисте місто» – це унікальна програма на основі американської системи, яку використовує у своїй діяльності НАТО, і Київ – місто - першопроходець у використанні цієї новітньої програмі у сфері благоустрою. Зокрема за допомогою даного додатка тільки у тестовому режимі на території Дніпровського району було додатково виявлено три незаконних АГЗП. Наразі усі АГЗП нанесені на карту. Ситуація змінюється щодня: багато незаконних АГЗП демонтується, але, щоправда, безвідповідальні підприємці у порушення Правил благоустрою встановлюють все нові й нові» – сказав директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Андрій Фіщук.
Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку