Головна  →  Новини  →  15 квітня 2021

Райони вивозять шини та укладають угоди на утилізацію

Райони вивозять шини та укладають угоди на утилізацію

У Києві в рамках місячника з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану триває масове прибирання відпрацьованих автошин.

Нині районні комунальні служби вивозять шини на утилізацію, укладаючи договори зі спеціалізованими підприємствами. Як триває процес, проінспектували на виїзній нараді за участю заступників голови КМДА, Департаменту міського благоустрою, керівників районів та інших відповідальних служб.

Цього тижня контрольна нарада проходила у Дніпровському, Дарницькому та Печерському районах столиці.

Послідовність вивезення шин наступна. Комунальні служби прибирають їх із дворів, скверів та парків, потім вивозять на майданчики для тимчасового зберігання. Саме районні РДА визначають ділянки для складування зібраних шин, паралельно укладаючи угоди для подальшої безпечної утилізації. Райони вже розпочали вивезення перших партій автопокришок на спеціалізовані підприємства.

Також у столиці триває прибирання місць стихійного накопичення сміття. З початку місячника благоустрою інспектори виявили більше 1600 порушень, на які внесли приписи та склали понад сотню адміністративних протоколів.


Нагадаємо про відповідальність. За недотримання правил благоустрою порушникам загрожує штраф до 1700 грн. Підприємства всіх форм власності обов’язково мають укладати договори на вивезення побутових відходів. Складування сміття дозволене лише у спеціально визначених та обладнаних місцях.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку