Головна  →  Новини  →  7 квітня 2021

Із початку року в Києві демонтували понад 1100 незаконних елементів благоустрою

Із початку року в Києві демонтували понад 1100 незаконних елементів благоустрою

Робота із прибирання з вулиць тимчасових споруд та інших елементів благоустрою без дозволів триває в Києві вже не один рік. Так за 2020-й у столиці демонтували понад 4500 об’єктів.

Демонтажі відбуваються практично щодня за графіком. Власники тимчасових споруд попередньо отримують припис. Вимога – надати КП «Київблагоустрій» дозвільні документи на розміщення або ж демонтувати споруди самостійно. Якщо такі не надходять, комунальники за дорученням Департаменту міського благоустрою демонтують об’єкт.
Так за перший квартал року в Києві демонтовано понад 1100 елементів благоустрою.


«Отримуємо безліч скарг від киян: тимчасові споруди часто розміщуються на газонах, зупинках транспорту, створюють антисанітарію, заважають проходу, – говорить директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко. – Непоодинокі випадки, коли підприємці захищають незаконно розміщені МАФи, чинять перешкоди демонтажам. Але, наголошу, ми працюємо виключно в межах закону, прибираються лише ті ТС, що не мають паспортів прив’язки та інших дозвільних документів».


Тимур Ткаченко також додав, що ця важлива робота буде в Києві продовжуватись активними темпами.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку