Головна  →  Новини  →  2 квітня 2021

У березні інспектори благоустрою зафіксували понад 5 тисяч порушень

У березні інспектори благоустрою зафіксували понад 5 тисяч порушень

У березні столичні інспектори благоустрою внесли 5033 приписи та склали 334 адміністративні протоколи за порушення у місті. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Велика кількість приписів — майже тисяча — була внесена стосовно розміщення МАФів. Близько 850 порушень зафіксували через неприбраний сніг — цього року було чимало днів негоди. Сміття, неогороджені розриття територій, аварійні дерева, незадовільний стан доріг та тротуарів  — це ті порушення, які найбільш часто знаходять у місті наші інспектори. Наразі у столиці задіяні близько 150 інспекторів, які щодня контролюють стан благоустрою у місті. Роботи у них завжди вистачає», —  сказав Тимур Ткаченко.

Керівник Департаменту міського благоустрою додав, що одна із головних функцій департаменту та КП «Київблагоустрій» — це контроль за чистотою і порядком на вулицях. Нині робота відбувається дуже оперативно: інспектори ефективно взаємодіють з різними службами, і проблема усувається. Звернення, що відправляють кияни до контактного центру 15-51, відпрацьовуються у повному обсязі. 

Штрафи за порушення Правил благоустрою в місті на сьогодні складають: для громадян  —  340-1360 грн, для суб’єктів підприємницької діяльності —  850-1700 грн. Розмір грошового покарання визначає адміністративна комісія після розгляду протоколів, складених інспекторами благоустрою.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку