Головна  →  Новини  →  17 березня 2021

Троєщину звільняють від незаконних тимчасових споруд

Троєщину звільняють від незаконних тимчасових споруд

Зранку на Маяковського, 75/2 розпочався демонтаж торговельних об’єктів, що розміщувались без документів, заважали вільно пересуватися та створювали інші незручності для мешканців. Задіяно п’ять демонтажних бригад КП «Київблагоустрій» та сімнадцять одиниць спецтехніки. 

«Ми продовжуємо звільняти вулиці від незаконних тимчасових споруд. Незважаючи на опір невідомих, які блокують роботу фахівців та спецтехніки, демонтаж на Маяковського триває. Дякую правоохоронцям та представникам Муніципальної варти Києва, які забезпечують правопорядок на локації. Наголошую, фахівці комунального підприємства прибирають виключно несанкціоновані тимчасові споруди», – зазначив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

Демонтовані об’єкти перемістять на штрафмайданчик для тимчасового зберігання. Перед демонтажем інспектори вносять власникові припис із вимогою надати дозвільні документи на розміщення. У разі відсутності дозволів – демонтувати власними силами. Якщо вимоги припису проігноровані, Департамент міського благоустрою доручає КП «Київблагоустрій» здійснити демонтаж. 

Зазначимо, з початку березня з вулиць Києва демонтували майже 270 незаконних елементів благоустрою.

Місто має бути чистим від незаконних споруд!Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку